OGÓLNOPOLSKI DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

20 września dzieci z obu grup przedszkolnych świętowały w gronie najbliższych to radosne święto. Było wesoło, kolorowo i sportowo. Nauce poprzez zabawę nie było końca.

Dzieci z grupy 3-4-latków wspólnie z rodzicami spotkały się na sali gimnastycznej, pod hasłem „Ćwiczę z mamą, ćwiczę z tatą”. Przedszkolaki razem z rodzicami wykonywały z zaangażowaniem ćwiczenia sportowe. Na koniec odbyła się zabawa integracyjna przy muzyce. Za wspaniały udział w konkurencjach sportowych rodzice i dzieci otrzymały pamiątkowe medale, które sobie nawzajem wręczyli.

Dzieci z grupy 5-6-latków także spędziły ten dzień z rodzicami. Rozpoczęły go piosenką „Dzień przedszkolaka”. Później rodzice obserwowali jak ich pociechy wypowiadają się, recytują, czytają i współpracują z kolegami. Dzieci z dużym zaangażowaniem prezentowały swoje umiejętności. Pokazywały rodzicom jak wiele już wiedzą i umieją. Na koniec nadszedł czas na wspólny taniec.

Impreza udała się znakomicie, o czym świadczyły uśmiechy maluchów i rodziców.

L. Wierzbicka
E. Derlicka